Tilbake til hovedsiden

Samlagstevnet felt 20. mars 2011

Arr: Aureosen skytterlag

Besøk vår hovedorganisasjon

 

 

Fra Tresfjord deltok kun Egil Lindset og Erlend Overaa.

Egil var den eneste av disse som fikk finaleplass, og ble nr. 2 i kl. V73 med 39/6

mens Erlend kapret en gavepremie for 4.plassen i kl. 4 etter å ha skutt 27/4 på hovedskytingen.

 

(Deler av resultatlisten for kl. R, ER, V65 og V73 viser noen merkelige tegn - noe som er tilbakemeldt til arrangøren.)

 

Samlagsstevne 2011
Premieliste Mesterskap Klasse 2-5/V55        
1 Per Otto Opstad Rakvåg 5 29/12 6/2 6/4 41/6 Gylt medalje
2 Eva N. Schøn Aureosen 5 30/19 4/1 6/3 40/4 Sølv medalje
3 Vegard Rørset Rakvåg 4 29/10 5/0 6/3 40/3 Bronse medalje
4 Jørn Ole Skiri Rauma 5 28/11 5/2 6/4 39/6 Bronse Medalje
5 Sverre Magnar Nilsen Nesjestranda og Skaala 3 28/9 5/1 6/4 39/5  
6 Egil Magne Hammervold Eidsvåg og Eidsøra 5 30/14 3/1 6/2 39/3  
7 Idar Moen Malmefjorden 4 28/14 6/1 5/0 39/1  
8 Frode Standal Kleive 5 27/14 5/3 6/5 38/8  
9 Rolf Rakvåg Rakvåg V55 29/13 3/1 5/3 37/4  
9 Kristian T. Lillevik Nesjestranda og Skaala 3 27/11 4/0 6/4 37/4  
11 Odd Erling Flydal Isfjorden og Åndalsnes 2 30/11 3/2 4/0 37/2  
12 Ottar Dalset Rauma 5 29/16 5/1 3/0 37/1  
13 Kjell-Viggo Kågen Raumadalen 2 28/11 2/1 6/1 36/2  
14 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra 4 30/26 2/1 4/0 36/1  
15 Anna Lovise Gjendem Aureosen 2 28/17 4/0 2/0 34/0  
16 Palmar Haugen Rakvåg 5 27/11 3/0 3/0 33/0  
Premieliste Mesterskap V55          
1 Rolf Rakvåg Rakvåg   29/13 3/1 5/3 37/4 Sølv medalje
Premieliste Mesterskap Rekrutt          
1 Brage Skiri Rauma   6/5 6/4 40/9 Gylt medalje
2 Patrick Haugen Rakvåg   D_ 6/5 5/2 40/7 Sølv medalje
3 Cato Haugen Rakvåg   _ 4/2 5/1 33/3 Bronse medalje
4 Paul Ivar S. Tolaas Nesjestranda og Skaala   H 4/1 4/1 30/2  
Premieliste Mesterskap Eldre rekrutt          
1 Andreas Slemmen Malmefjorden   6/1 6/3 42/4 Gylt medalje
2 Håvar Høstmark Malmefjorden   °_ 5/2 6/4 41/6 Sølv medalje
3 Håvard M. Rørset Rakvåg   ô_ 5/3 6/5 40/8 Bronse medalje
4 Olav Klauset Rakvåg   6/4 5/2 40/6  
5 Marit Sofie Heggem Isfjorden og Åndalsnes   Ð 4/3 6/3 39/6  
Premieliste Mesterskap V65          
1 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala   6/4 6/5 42/9 Sølv medalje
2 Odd Magne Sæterøy Kleive   _ 6/1 6/4 42/5  
2 Steinar Dahle Holmemstranda   |_ 6/2 6/3 42/5  
4 Rolf Gjelstenli Rekdal   ¬_ 5/1 5/2 39/3  
5 Ola Rakvåg Rakvåg   4_ 4/1 5/1 38/2  
Premieliste Mesterskap V73          
1 Harald Stormyr Rakvåg   6/1 6/5 42/6 Sølv medalje
2 Egil Lindset Tresfjord   __ 6/5 5/1 39/6  
Klasse 2 30 Skudd          
1 Odd Erling Flydal Isfjorden og Åndalsnes   6/2 6/3 6/2 6/4 6/0 30/11 Gjenstand
2 Anna Lovise Gjendem Aureosen   6/6 4/0 6/2 6/6 6/3 28/17 Gjenstand
3 Kjell-Viggo Kågen Raumadalen   6/3 5/1 5/0 6/6 6/1 28/11 Gjenstand
4 Jan Malmedal Malmefjorden   6/3 6/0 4/1 6/4 4/0 26/8  
5 Atle Moen Malmefjorden   5/1 6/3 5/0 6/3 0/0 22/7  
6 Karianne Lerheim Sildnes Elnesvågen   4/3 4/1 5/1 6/0 3/0 22/5  
7 Johan Oppen Rakvåg   6/2 4/0 0/0 6/6 5/1 21/9  
8 Thomas Klungnes Nesjestranda og Skaala   2/0 5/0 6/1 6/2 2/0 21/3  
9 Jon Kvisvik Aureosen   5/1 1/0 2/0 2/0 0/0 10/1  
Klasse 5 30 Skudd          
1 Eva N. Schøn Aureosen   6/5 6/2 6/5 6/6 6/1 30/19 Gjenstand
2 Egil Magne Hammervold Eidsvåg og Eidsøra   6/2 6/2 6/5 6/5 6/0 30/14 Gjenstand
3 Ottar Dalset Rauma   5/1 6/4 6/4 6/6 6/1 29/16 Gjenstand
4 Per Otto Opstad Rakvåg   6/4 6/0 6/2 6/6 5/0 29/12  
5 Jørn Ole Skiri Rauma   5/2 6/3 6/4 6/2 5/0 28/11  
6 Frode Standal Kleive   5/4 6/1 6/2 6/6 4/1 27/14  
7 Palmar Haugen Rakvåg   6/3 6/4 5/1 6/3 4/0 27/11  
8 Jan Erik Frilund Rauma   4/0 5/4 6/2 6/4 5/0 26/10  
9 Ole Ståle Sandnes Rakvåg   6/6 4/1 2/0 6/5 6/0 24/12  
10 Dick Brevik Malmefjorden   5/4 5/2 4/0 6/6 4/0 24/12  
Klasse 3 30 Skudd          
1 Sverre Magnar Nilsen Nesjestranda og Skaala   6/5 5/2 5/0 6/2 6/0 28/9 Gjenstand
2 Kristian T. Lillevik Nesjestranda og Skaala   4/2 5/0 6/6 6/3 6/0 27/11 Gjenstand
3 Lene Karlsen Aureosen   5/2 6/2 5/2 6/1 3/0 25/7  
4 Silje Karlsen Aureosen   6/3 5/2 4/0 6/3 3/0 24/8  
5 Ludvik Andre S. Tolaas Nesjestranda og Skaala   6/2 0/0 6/5 6/3 1/0 19/10  
6 Ivar Mære Mittet Molde og Fannestranden   3/1 3/0 0/0 6/0 1/0 13/1  
Klasse 4 30 Skudd          
1 Lars Myrset Eidsvåg og Eidsøra   6/6 6/5 6/4 6/6 6/5 30/26 Gjenstand
2 Vegard Rørset Rakvåg   6/5 6/4 5/1 6/0 6/0 29/10 Gjenstand
3 Idar Moen Malmefjorden   6/3 5/3 6/1 6/6 5/1 28/14 Gjenstand
4 Erlend Overaa Tresfjord   4/0 6/1 5/0 6/3 6/0 27/4 Gjenstand
5 Bernt Runde Isfjorden og Åndalsnes   6/4 5/0 3/1 6/1 3/0 23/6  
6 Malin Sæterøy Kleive   0/0 4/2 6/2 5/1 0/0 15/5  
7 Anders Kvisvik Aureosen   4/1 0/0 4/0 6/1 0/0 14/2  
Klasse V55 30 Skudd          
1 Rolf Rakvåg Rakvåg   6/2 6/2 6/6 6/3 5/0 29/13 Gjenstand
2 Hans Nygård Aureosen   6/4 2/0 6/3 6/6 5/1 25/14 Gjenstand
3 Arne Gjendem Aureosen   6/2 5/2 4/2 6/3 2/0 23/9 Gjenstand
4 Reidar Ahdell Nesjestranda og Skaala   6/4 5/1 3/0 6/3 3/0 23/8 Gjenstand
5 Trygve Nakken Rekdal   3/1 3/2 6/2 6/4 4/0 22/9  
6 Arild Herskedal Isfjorden og Åndalsnes   5/4 5/1 1/1 6/2 3/0 20/8  
Klasse 1 30 Skudd          
1 Geir Ove Dahle Nesjestranda og Skaala   4/3 5/2 6/2 6/6 6/0 27/13 Gjenstand
Klasse ASP 30 Skudd          
1 Andre R. Bertelme Kleive   5/1 6/1 4/1 5/0 2/0 22/3 Gjenstand
2 Henrik Slemmen Malmefjorden   5/0 6/0 6/3 3/2 6/0 26/5 Gjenstand
3 Magnus Oterhals Størdal Aureosen   6/4 0/0 0/0 0/0 0/0 6/4 Gjenstand
Klasse V65 30 Skudd          
1 Steinar Dahle Holmemstranda   6/5 6/6 6/4 6/6 6/6 30/27 Gjenstand
2 Odd Magne Sæterøy Kleive   6/6 6/4 6/6 6/5 6/5 30/26 Gjenstand
3 Peder Amundsgård Nesjestranda og Skaala   6/4 6/6 6/3 6/2 6/6 30/21  
4 Rolf Gjelstenli Rekdal   5/3 6/5 6/5 6/4 6/6 29/23  
5 Ola Rakvåg Rakvåg   5/2 6/5 6/6 6/3 6/4 29/20  
6 Bjarne Dahle Holmemstranda   6/2 6/4 6/5 4/3 6/3 28/17  
Klasse V73 30 Skudd          
1 Harald Stormyr Rakvåg   6/4 6/5 6/4 6/6 6/3 30/22 Gjenstand
2 Egil Lindset Tresfjord   4/2 6/4 6/3 6/4 6/2 28/15 Gjenstand
3 Ivar Tolaas Nesjestranda og Skaala   5/0 6/3 6/4 5/3 6/4 28/14  
4 Hans Heggdal Rakvåg   6/3 6/1 6/3 5/4 4/1 27/12  
Klasse R 30 Skudd          
1 Patrick Haugen Rakvåg   6/4 6/3 6/1 6/4 5/1 29/13 Gjenstand
2 Brage Skiri Rauma   6/4 6/6 6/4 6/3 4/3 28/20 Gjenstand
3 Cato Haugen Rakvåg   5/1 5/1 5/0 3/2 6/2 24/6 Gjenstand
4 Paul Ivar S. Tolaas Nesjestranda og Skaala   4/2 5/2 5/1 5/1 3/2 22/8  
Klasse ER 30 Skudd          
1 Håvar Høstmark Malmefjorden   6/2 6/6 6/4 6/6 6/6 30/24 Gjenstand
2 Andreas Slemmen Malmefjorden   6/5 6/6 6/3 6/4 6/5 30/23 Gjenstand
3 Marit Sofie Heggem Isfjorden og Åndalsnes   6/6 6/6 6/2 6/1 5/1 29/16 Gjenstand
4 Olav Klauset Rakvåg   6/2 6/5 6/2 5/3 6/3 29/15 Gjenstand
5 Håvard M. Rørset Rakvåg   6/4 6/2 5/0 6/4 6/3 29/13  
6 Martin Sættem Åndal Malmefjorden   5/0 6/1 4/1 6/5 6/4 27/11  
Klasse AG3 30 Skudd          
1 Anders Eide HV-11   4/0 6/2 4/3 3/1 3/0 20/6 Gjenstand