Til hovedsiden

Mørekretsens terminliste 2020

Besøk vår hovedorganisasjon

 

 

 

Søndre krets sine mesterskap og merkeskytinger finner du HER!

 

Terminliste for Jegergruppa vår finner du HER

 

***********************

Mange av stevnene finner du mer om ved å klikke på stevnenavnet.

Vi har stort sett lagt ut info om stevner i Mørekretsen,

samt fra stevner hvor våre skyttere er påmeldt eller har deltatt!

***********************

En oversikt over stevner i andre kretser der noen av våre skyttere har deltatt i,

eller vi har fått innbydelse til har vi samlet HER!

 

Tidligere års resultateter finner du her!

 

Styret Samlagsledere (pr 1. nov 2019)      
Leder Ola Krogstad ola.krogstad@mimer.no 91124797
N.leder Harald Valved hvalved@gmail.com 95864411
Medl Olav Johan Lystad johan.lystad@vikorsta.no 91662774
Medl Ola Vangen olavangen96@gmail.com 94435850
Kasserer Aud Gravem austiner@hotmail.com 97184174
Bankkonto 3900 33 43239      
         
Innskudd stevner 2020      
    Premie Arr Sum
Senior        
Banestevner 80 70 150
Felt/15m 80 70 150
Landsdelsk bane 110 90 200
Landsdelsk felt 110 90 200
Landsdelsk 15m 110 90 200
Stang, stuper pr øvelse     40
R/J og NV      
Banestevner 50 30 80
Felt/15m 50 30 80
Landsdelsk bane 80 50 130
Landsdelsk felt 80 50 130
Landsdelsk 15m 80 50 130
         
Veiledende pris på jaktprøver: kr 200 pr. våpen    
Bare skytterlag som har sendt årsmelding, har godkjent bane    
        ,

 

 

*******************************************************************

 

Terminlista i pdf-format finner du HER!

 

Mørekretsen innendørs 2020
Jan
2
Rauma
R
1.runde seriesk
50m
3-5
Batnfjord
N
15m
3-5
Aspøy og Straumsnes
N
 
15m
3-5
Fosna
N
 
15m
7-12
Sykkylven
S
 
15m
7-12
Sunnylven
S
 
15m
7-12
Stranda
S
 
15m
11-12
Årvågsfjord
N
 
15m
11-12
Ertvågøy
N
15m
12
Isfjorden og Åndaølsnes
R
 
15m
16
Rauma
R
2.runde seiresk
50m
18-19
Hjelmen
N
 
15m
18-19
Surnadal
N
 
15m
18-19
Rindal
N
 
15m
15-19
Hovdebygda og Ørsta
SS
 
15m
15-19
Volda
SS
 
15m
15-19
Vartdal
SS
 
15m
25-26
Samlagsstevne
N
Sunndal
15m
26
Rakvåg
R
Samlagsstemne
15m
26
Langevåg
S
Samlagsstemne
15m
27 og 30
Vestnes
R
 
15m
28-2
Ørskog
S
 
15m
28-2
Engesetdal/Skodje
S
 
15m
28-2
Hildre og Brattvåg
S
 
15m
30
Rauma
R
3.runde seriesk
50m
Feb
1-2
Hov
N
 
15m
1-2
Sunndal
N
 
15m
6-9
Landsdelskretsstevnet
R
Nesjestranda og Skåla
15m
11
Stranda
S
Miniatyrfinale 3-5, EJ
15m
12
Ålesund
S
Miniatyrfinale NV, 1 og 2
15m
12
Ørskog
S
Miniatyrfinale V55, V65, V73
15m
13
Sunnylven
S
Miniatyrfinale R, ER, J
15m
13
Rauma
R
4. runde seriesk
50m
15-16
Nordmør
Ungdomssamling
20-23
Syvde
SS
 
15m
20-23
Fiskå
SS
 
15m
Mars
1.
Samlagsstemne
SS
Hovdebygda og Ørsta
15m
Okt
Ungdomssamling
S
 
15m
15-18
Hovdebygda/Ørsta
SS
 
15m
15-18
Volda
SS
 
15m
15-18
Vartdal
SS
 
15m
24-25
Eide og Naas
N
 
15m
31
Rauma
R
 
15m
31
Molde
R
15m
 
 
Nov
1
Smøla
N
 
15m
3-8
Ålesund
S
 
15m
3-8
Langevåg
S
 
15m
6-7
Nesjestranda & Skaala
R
 
15m
7-8
Kleive
R
 
15m
10-15
Stranda
S
 
15m
10-15
Sunnylven
S
 
15m
14-15
Syvde
SS
 
15m
14-15
Fiskå
SS
 
15m
14-15
Valsøyfjord
N
 
15m
17-22
Ørskog
S
 
15m
17-22
Engesetdal og Skodje
S
 
15m
21
Ombudsmøtet
N
 
22
Ombudsmøtet
SS
Vartdal
Des
1
Ombudsmøtet
R
Nesjestranda
1-6
Stranda
S
 
15m
1-6
Sykkylven
S
 
15m
6
Ombudsmøtet
S
 
13
Surnadal
N
Nordmøre open finale
15m
29
Vestnes
R
 
15m
28-30
Stranda
S
Liggjande-stemne
15m
30
Halsa
N
 
15m

 

Mørekretsen felt 2020
Mar
8
Langevåg
S
 
Felt
8
Batnfjord
N
 
Felt
14
 
N
Åpen Feltkarusell 1.runde
Felt
15
Valfjellstemnet
N
Aspøy og Straumsnes
Felt
15
Aalesund og Engesetdal & Skodje
S
Dobbeltstemne
Felt
21
Rauma
R
Åpent feltstevne
Felt
21
 
N
Åpen Feltkarusell 2.runde
Felt
28
Vartdal
SS
 
Felt
28
R
Felt
28
 
N
Åpen Feltkarusell 3.runde
Felt
29
Samlagsstevnet
SS
Hjørungavåg
Felt
29
Samlagsstemne
S
Sunnylven
Felt
29
Samlagsstevnet
N
Ertvågøy
Felt
29
Samlagsstevnet
R
Aurosen
Felt
 
 
Apr
4
Synnylven
S
 
Felt
5
Halsa
Haugaskar
13
Syvde
SS
 
Felt
18
Odd E Flydahls minnepokal
R
Isfjorden og Åndalsnes
Felt
19
LDKS
S
Engesetdal / Skodje
Felt
25
 
N
Åpen Feltkarusell 4.runde
Felt
26
Sunndal
N
DC-cup
Felt
 
 
Mai
2
Rekdal
R
 
Felt
2
Smøla
N
 
B/F

 

Mørekretsen bane 2020
Mai
2
Smøla
N
 
B/F
7-10
Lerum Cup
Bane
8-9
Eide og Naas
N
 
Bane
8-9
Malmefjorden
R
 
Bane
11-16
MØRE-cup bane
S
Ålesund, Langevåg, E&S
Bane
15-16
Rindal
N
 
Bane
15-16
Hjelmen
N
 
Bane
16
Skytingens dag
 
Bane
20-24
Hjørungavåg
SS
 
Bane
20-24
Moltustranda og Larsnes
SS
 
Bane
21,22,24
Tresfjord
R
 
Bane
24
Isfjordstevne
R
Isfjorden og Åndalsnes
Bane
27
Treningssamling Romsdal
R
 
Bane
27
Samlagsstemne
SS
Skogsløp - Sollidalen
30 og 1
Kvernes
N
 
Bane
30 og 1
Fosna
N
 
Bane
 
 
Jun
3-7
Hovdeb og Ørsta
SS
Sollidalsstemnet
Bane
3-7
Vartdal
SS
 
Bane
3-7
Hjartåbygda
SS
 
Bane
4
SM skogsløp m/skt
R
Rauma
5-6
Reinsfjell
N
 
Bane
5-6
Aspøy og Straumsnes
N
 
Bane
Langevåg
S
 
Bane
10-14
Lansdelskretsstemne
N
Reinsfjell
Bane
16-21
Langevåg
S
 
Bane
17
Organisasjonsmedaljen
SS
Sollidalen
17
Samlagsstemne stang / stupar
SS
Sollidalen
19-21
Sunndal
N
Tour de Orkla
Bane
26-28
Midt Norsk
S
Stranda/Sykkylven/Sunnylven
2 og 4
Rakvåg
R
 
Bane
Jul
4-5
Surnadal
N
 
Bane
4-5
Bæverdalen
N
 
Bane
10-12
Nesjestranda & Skaala
R
Skaalastevnet
Bane
11-12
Malmefjorden
R
 
Bane
16
Romsdal
R
Fellestrening
Bane
18-19
Valsøyfjord
N
 
Bane
18-19
Halsa
N
 
Bane
19
Dalane
SS
LS hold
Felt
23-26
Sunnylven
S
 
Bane
25-26
Ertvågøy
N
Bane
26-26
Årvågsfjord
N
Bane
 
 
Aug
8-15
Landsskytterstevnet
 
23
Samlagsstevne
S
Ålesund
Bane
22-23
Samlagsstevne
N
Surnadal
Bane
23
Samlagsstevne
R
Molde
Bane
23
Samlagsstevnet
SS
Volda
Bane