Tilbake til hovedsiden

Stevneresultater f.o.m. 2004

Besøk vår hovedorganisasjon!

Klassesettingsregler for 2015 finner du her!

Her er stort sett tatt med resultater fra stevner hvor Tresfjord skytterlag har vært representert.

Her finner du historisk oversikt over:

 

Vanskelig å finne banene? HER finner du mange skytebaneposisjoner for lagene i Romsdal!

 

Oversikt over stevner utenfor Mørekretsens terminliste er samlet under tittelen "Andre stevner utenfor Mørekretsen"

 

Terminlister for 2010, 2011 , 2012 , 2013 , 2014 , 2015 , 2016 ,2017 , 2018 , 2019, 2020,
15m-stevner            
_
                     
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016   2018 2019
 
Aspøy og Straumsnes                     2014 2015 2016   2018    
Batnfjord       2007 2008  
                2019  
Bedriftsserieskyting                   2013 2014 2015 2016      
 
Bæverdalen                                    
Eide & Naas                 2012 2013 2014   2016 2017   2019 2021
Engesetdal og Skodje     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Hildre og Brattvåg     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017      
Hovdebygda og Ørsta         2008  
2011   2013 2014 2015 2016 2017     2021
Isfjorden og Åndalsnes   2006      
                 
 
Kleive             2010 2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Landselskretsstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Langevåg   2006 2007   2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Molde         2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
 
Miniatyrcup - arr.: Sunnmøre skyttersamlag       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Nammo-cup                                   2021
Nesjestranda   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2021
Rakvåg   2006 2007 2008 2011 2012 2013       2017 2018  
2021
Rakvåg - individuell serieskyting                   2013 2014 2015 2016      
 
Rauma 50-meters stevne   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018   2021
Rauma - individuell serieskyting             2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   2019
 
Rekdal - Romjulsstevnet 2004 2005 2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016      
 
Rindal                       2015 2016      
 
Samlagstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Serieskyting - asp/rekr/jun               2011 2012 2013            
 
Stordal           2009
                 
 
Stranda       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Sunndal                 2012   2014 2015 2016 2017    
 
Sunnylven       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Surndal                   2013 2014 2015 2016 2017    
 
Sykkylven - Ikornes         2008 2009                  
 
Sykkylven - Velledalen         2008 2009       2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Vartdal         2008   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018   2021
Vestnesmesterskap/Søndre kretsmesterskap   2005     2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Vestnes   2005 2006 2007 2008 2009 2011   2013 2014     2017 2018 2019  
Volda                   2013 2014   2016 2017     2021
Ørskog   2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019  
Ålesund   2006 2007   2011 2012   2014 2015 2016 2017 2018 2019  
 

 

FELT
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016   2018 2019   2021
Aspøy og Straumsnes                       2015 2016       2020  
Aureosen     2006 2007         2012 2013                
Batnfjord       2007                     2018   2020  
Dovrefjellcupen                     2014   2016 2017        
Engesetdal     2006     2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   2019 2020  
Holmemstranda     2006     2009       2013 2014 2015   2017        
Høstfeltkarusellen 2004 2005 2006 2007                            
Isfjorden & Åndalsnes           2009                        
Jegerfelt   2005 2006 2007 2008 2009   2011                    
Kleive       2007 2008           2014              
Kvernes         2008 2009                     2020  
Landsskytterstevnet felt 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016     2019   2021
Landsdelskretsstevnet     2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018      
Langevåg                 2012         2017   2019 2020  
NM skifelt                 2012                  
Rakvåg       2007 2008 2009     2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020  
Rauma         2008       2012 2013 2014           2020  
Reinsfjellstevnet                                    
Rekdal       2008                          
Samlagstevnet felt 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020  
Samlagsstevnet skogsløp m/skyting               2011 2012 2013   2015            
Samlagstevnet stang og felthurtig           2009 2010       2014 2015            
Stranda                   2013                
Sunndalsfelten                   2013     2016          
Tresfjordfelten 2004                                  
Ørskogfelten           2009 2010                      
Vartdal                               2019    
Vestnesmesterskap /Søndre krets mesterskap 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020  
Ålesund                   2013 2014 2015 2016 2017 2018   2020  

 

BANE (KORONAPANDEMIEN I 2020 MEDFØRTE NEDSTENGING AV STORT SETT ALLE STEVNER HELE SESONGEN!
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Aspøy og Straumsnes               2010     2013 2014   2016 2017 2018 2019    
Aureosen       2006 2007 2008 2009 2010     2013 2014 2015            
Breddeserien   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010                      
Bæverdalen                 2011 2012                 2021
Dovreskogen         2007   2009   2011   2013                
Dugleiksmerket  
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019    
Dugleiksmerket - Historikk
Eide og Naas       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018 2019    
Eidsvåg og Eidsøra         2007     2010 2011                    
Elnesvågen         2007   2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015     2018      
Engesetdal/Skodje       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015   2017 2018 2019 2020  
Ertvågøy                         2015            
Falken, Troms         2007                            
Fosna               2010     2013 2014   2016 2017 2018      
Frende Cup               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018     2021
Gjensidigetreffen i Romsdal                       2014 2015 2016 2017        
Hjelmen                 2011 2012       2016          
Hjørungavåg                     2013                
Holmemstranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013                
Hovdebygda/Ørsta                     2013         2018      
Isfjorden og Åndalsnes           2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018      
Kleive       2006 2007 2008 2009   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018      
Klubbmesterskap     2005                                
Kvernes         2007 2008 2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016          
Landsdelskretsstevnet     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019    
Landsskytterstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Langevåg         2007 2008 2009 2010       2014 2015 2016 2017 2018 2019   2021
Lesja         2007 2008 2009   2011   2013                
Lom og Skjåk                 2011                    
Malmefjorden         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018 2019 2020  
Malmefjorden                       2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020  
Markane       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020  
Midt-Norsk     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019    
Molde                 2011 2012 2013 2014 2015 2016          
Moldtustranda           2008         2013         2018      
Mørekretsens veteranstevne   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011                    
Målselv         2007                            
Målselv - Pressefinale         2007                            
Namsskogan                     2013                
Nationens Landskyting           2008 2009 -                      
Nesjestranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012   2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Organisasjonsmedaljen   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019    
Rakvåg       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Reinsfjell       2006       2010     2013 2014   2016 2017 2018 2019    
Rekdal               2010 2011 2012 2013                
Rekruttkarusellen   2004 2005     2008 2009                        
Rindal                           2016          
Romsdalskongen     2005 2006 2007 2008 2009 2010                      
Røyrvik                     2013                
Samlagets kvalifisering til fylkescupfinale                     2013   2015            
Samlagstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Serieskyting rekr/jun.                 2011 2012 2013 2014 2015 2016          
Skytingens dag     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016          
Stranda             2009 2010 2011                    
Sundnes                               2018      
Sunnmørstreffen                 2011 2012 2013 2014              
Sunndal                   2012 2013 2014 2015            
Sunnylven       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   2019    
Surnadal                 2011 2012 2013   2015 2016         2021
Sykkylven             2009 2010 2011   2013   2015       2019    
Sæberget             2009 2010 2011                    
Søndre krets mesterskap (tidl.: Vestnesmesterskap) 1988 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Toyota cup                     2013                
Tresfjord               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019    
Trippelstevne Nordmøre                     2013 2014              
Trippelstevne Søre Sunnmøre                 2011                    
Valsøyfjord                         2015            
Vartdal                 2011   2013       2017 2018 2019    
Vestrefjord               2010 2011                    
Veteranserien           2008                          
Volda/Ørsta/Hovdebygda (Sollidalsstemnet)                 2011   2013       2017        
Ørskog         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018   2020  
Ålesund         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019   2021